10368-26-1-0500-010-1-TS
DigiKeyn tuotenumero
CN407V-25-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
10368-26-1-0500-010-1-TS
Kuvaus
HOOK-UP STRND 26AWG 300V VIO 25'
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
26 AWG Kytkentä Johdin 7/0,0063" Violetti 300V 25,00' (7,62m)
Kategoria
Vaipan (eristyksen) halkaisija
0,041" (1,04mm)
Valm.
Vaipan (eristyksen) paksuus
0,010" (0,25mm)
Pakkaustapa
Kela
Pituus
25,00' (7,62m)
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Jännite
300V
Kaapelin tyyppi
Toimintalämpötila
-10°C – 105°C
Johdon paksuus
Vaipan väri
Johtimen säie
7/0,0063"
Luokitukset
UL-tyyli 10368
Johtimen materiaali
Ominaisuudet
Öljyä kestävä
Vaipan (eristyksen) materiaali
Päätuotenumero
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Varastossa: 18
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Kela
Määrä Yksikköhinta Yhteensä
Valmistajien vakiokoko
Vaihtoehtoinen väri
HOOK-UP STRND 26AWG 300V BLK 25'
Varastossa: 0
HOOK-UP STRND 26AWG 300V WHT 25'
Varastossa: 0
HOOK-UP STRND 26AWG 300V YEL 25'
Varastossa: 1
HOOK-UP STRND 26AWG 300V RED 25'
HOOK-UP STRND 26AWG 300V BLU 25'
Vaihtoehtoinen pituus
HOOK-UP STRND 26AWG VIOLET 100'
Varastossa: 3
HOOK-UP STRND 26AWG 300V VIO 50'