10368-26-1-0500-010-1-TS
DigiKeyn tuotenumero
CN407V-500-ND
1175-10368-26-1-0500-010-1-TS-DS-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
10368-26-1-0500-010-1-TS
Kuvaus
HOOK-UP STRND 26AWG VIOLET
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
26 AWG Kytkentä Johdin 7/0,0063" Violetti 300V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Vaipan (eristyksen) halkaisija
0,041" (1,04mm)
Valm.
Vaipan (eristyksen) paksuus
0,010" (0,25mm)
Pakkaustapa
Kela
Digi-Spool™, Jatkuva kela
Pituus
500,0' (152,4m)
Osan tila
Aktiivinen
Jännite
300V
Kaapelin tyyppi
Toimintalämpötila
-10°C – 105°C
Johdon paksuus
Vaipan väri
Johtimen säie
7/0,0063"
Luokitukset
UL-tyyli 10368
Johtimen materiaali
Ominaisuudet
Öljyä kestävä
Vaipan (eristyksen) materiaali
Päätuotenumero
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Varastossa: 2 466 Jalkaa
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Digi-Spool™, Jatkuva kela
PituusYksikköhinta (per jalka)Yhteensä
Kela
Valmistajien vakiokoko
Vaihtoehtoinen väri
HOOK-UP STRND 26AWG BLK 500'
Varastossa: 35
HOOK-UP STRND 26AWG WHT 500'
Varastossa: 14
HOOK-UP STRND 26AWG YELLOW
Varastossa: 3993
HOOK-UP STRND 26AWG RED
Varastossa: 8845
HOOK-UP STRND 26AWG BLUE
Varastossa: 1
Vaihtoehtoinen pituus
HOOK-UP STRND 26AWG VIOLET 100'
Varastossa: 3
HOOK-UP STRND 26AWG 300V VIO 50'
Varastossa: 5
HOOK-UP STRND 26AWG 300V VIO 25'