10368-26-1-0500-004-1-TS
DigiKeyn tuotenumero
CN402R-25-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
10368-26-1-0500-004-1-TS
Kuvaus
HOOK-UP STRND 26AWG 300V RED 25'
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
26 AWG Kytkentä Johdin 7/0,0063" Punainen 300V 25,00' (7,62m)
Kategoria
Vaipan (eristyksen) halkaisija
0,041" (1,04mm)
Valm.
Vaipan (eristyksen) paksuus
0,010" (0,25mm)
Pituus
25,00' (7,62m)
Jännite
300V
Kaapelin tyyppi
Toimintalämpötila
-10°C – 105°C
Johtimen säie
7/0,0063"
Lisäresurssit
Lopetettu
DigiKey ei myy enää tätä tuotetta.
Vaihtoehtoinen väri
HOOK-UP STRND 26AWG 300V BLK 25'
Varastossa: 0
HOOK-UP STRND 26AWG 300V WHT 25'
Varastossa: 0
HOOK-UP STRND 26AWG 300V YEL 25'
HOOK-UP STRND 26AWG 300V BLU 25'
HOOK-UP STRND 26AWG 300V BRN 25'
Vaihtoehtoinen pituus
HOOK-UP STRND 26AWG RED
HOOK-UP STRND 26AWG RED 100'
HOOK-UP STRND 26AWG 300V RED 50'