FPC100P020
DigiKeyn tuotenumero
FPC100P020-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FPC100P020
Kuvaus
FPC/FFC SMT CONNECTOR 1 MM PITCH
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
SMD – DIP FPC-liitin 20 0,039" (1,00mm) FR4-epoksilasi
Kategoria
Napojen lukumäärä
20
Jako
0,039" (1,00mm)
Sarja
Levyn paksuus
0,062" (1,57mm) 1/16"
Materiaali
FR4-epoksilasi
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,900" x 1,250" (22,86mm x 31,75mm)