FPC100P020-S
FPC100P020-S
Prototyping with Solder Stencils - Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
FPC100P020-S
DigiKeyn tuotenumero
FPC100P020-S-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FPC100P020-S
Kuvaus
FPC/FFC SMT CONN STENCIL
Valmistajan vakio toimitusaika
2 viikkoa
Kategoria
Jako
0,039" (1,00mm)
Valmistaja
Chip Quik Inc.
Ulkomitta
1,300" pit. x 0,900" lev. (33,02mm x 22,86mm)
Sarja
Lämpöantura
1,167" pit. x 0,157" lev. (29,65mm x 4,00mm)
Materiaali
Ruostumaton teräs
Osan tila
Aktiivinen
Paksuus
0,0040" (0,102mm)