FPC100P010
DigiKeyn tuotenumero
FPC100P010-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FPC100P010
Kuvaus
FPC/FFC SMT CONNECTOR 1 MM PITCH
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
SMD – DIP FPC-liitin 10 0,039" (1,00mm) FR4-epoksilasi
Kategoria
Napojen lukumäärä
10
Valmistaja
Chip Quik Inc.
Jako
0,039" (1,00mm)
Sarja
Levyn paksuus
0,062" (1,57mm) 1/16"
Pakkaustapa
Irtotavara
Materiaali
FR4-epoksilasi
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,900" x 0,850" (22,86mm x 21,59mm)