CS15-01P280-02-1
DigiKeyn tuotenumero
2603-CS15-01P280-02-1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CS15-01P280-02-1
Kuvaus
SPEAKER 10.2OHM 1W 85DB
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10.2 Ohms Yleiskäyttöön Kaiuttimet 1 W 200 Hz ~ 20 kHz Yläosa Suorakulmainen
EDA/CAD-mallit
CS15-01P280-02-1 -mallit
Kategoria
Tehokkuus - tyyppi
Äänenpainetaso (SPL)
Valmistaja
Challenge Electronics
Teho - nimellinen
1 W
Pakkaustapa
Kaukalo
Teho - maksimi
1.2 W
Osan tila
Aktiivinen
Portin sijainti
Yläosa
Teknologia
Magneettinen
Muoto
Suorakulmainen
Tyyppi
Yleiskäyttöön
Materiaali - kartio
Polyeetterieetteriketoni (PEEK)
Taajuusalue
200 Hz ~ 20 kHz
Materiaali - magneetti
Nd-Fe-B
Taajuus - itseresonoiva
2,8kHz
Terminointi
Juotosanturat
Impedanssi
10.2 Ohms
Koko/mitat
0,591" pit. x 0,276" lev. (15,00mm x 7,00mm)
Tehokkuus - dBA
85
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tehokkuus - testaus
100mW/500mm
Toimintalämpötila
-20°C – 65°C