CS12-00P43-02-1X
DigiKeyn tuotenumero
2603-CS12-00P43-02-1X-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CS12-00P43-02-1X
Kuvaus
SPEAKER 8OHM 0.7W 81DB
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
8 Ohms Yleiskäyttöön Kaiuttimet 700 mW 344 Hz ~ 20 kHz Yläosa Suorakulmainen
EDA/CAD-mallit
CS12-00P43-02-1X -mallit
Kategoria
Tehokkuus - tyyppi
Äänenpainetaso (SPL)
Valmistaja
Challenge Electronics
Teho - nimellinen
700 mW
Pakkaustapa
Kaukalo
Teho - maksimi
1 W
Osan tila
Aktiivinen
Portin sijainti
Yläosa
Teknologia
Magneettinen
Muoto
Suorakulmainen
Tyyppi
Yleiskäyttöön
Materiaali - kartio
Polyeetterieetteriketoni (PEEK), alumiini
Taajuusalue
344 Hz ~ 20 kHz
Materiaali - magneetti
Nd-Fe-B
Taajuus - itseresonoiva
430Hz
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP67 - pölytiivis, vedenpitävä
Impedanssi
8 Ohms
Terminointi
Juotosanturat
Tehokkuus - dBA
81
Koko/mitat
0,472" pit. x 0,315" lev. (12,00mm x 8,00mm)
Tehokkuus - testaus
100mW/10cm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,098" (2,50mm)