CS13-00S85-04-6
DigiKeyn tuotenumero
2603-CS13-00S85-04-6TR-ND - Rullattu teippi (TR)
2603-CS13-00S85-04-6CT-ND - Cut Tape (CT)
2603-CS13-00S85-04-6DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CS13-00S85-04-6
Kuvaus
13X13MM SMT SPEAKER
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
8 Ohms Yleiskäyttöön Kaiuttimet 700 mW 680 Hz ~ 20 kHz Yläosa Neliö
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CS13-00S85-04-6 -mallit
Kategoria
Teho - nimellinen
700 mW
Valmistaja
Challenge Electronics
Teho - maksimi
1 W
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Portin sijainti
Yläosa
Osan tila
Aktiivinen
Muoto
Neliö
Teknologia
Magneettinen
Materiaali - kartio
Polyimidi (PI)
Tyyppi
Yleiskäyttöön
Materiaali - magneetti
Koboltti
Taajuusalue
680 Hz ~ 20 kHz
Terminointi
Juotosanturat
Taajuus - itseresonoiva
850Hz
Koko/mitat
0,512" pit. x 0,512" lev. (13,00mm x 13,00mm)
Impedanssi
8 Ohms
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,161" (4,10mm)
Tehokkuus - dBA
90
Toimintalämpötila
-30°C – 85°C
Tehokkuus - testaus
700mW/100mm
Vääristymäluokitus
10% @ 2,2kHz, 0,7W