RTAP4ES10M25NS
DigiKeyn tuotenumero
CKN12267-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RTAP4ES10M25NS
Kuvaus
SWITCH ROTARY 10POS 150MA 60V
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kierrettävät kytkimet 10 napainen BCD ja komplementti 150mA (AC/DC) 60 VAC Paneelikiinnitys, Läpivientiaukko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RTAP4ES10M25NS -mallit
Kategoria
Jänniteluokitus – DC
60 V
Valmistaja
C&K
Aktuaattorityyppi
Pyöreä (6mm halk.), Uritettu
Sarja
Aktuaattorin pituus
25,00mm
Pakkaustapa
Pussi
Asentokulma
36°
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin materiaali
Messinki
Napojen lukumäärä
10
Kontaktin pintakäsittely
Hopea
Pykälät
Kiinteä
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys, Läpivientiaukko
Dekkien lukumäärä
1
Terminointityyppi
PC-kosketinnasta
Piirit dekkiä kohden
BCD ja komplementti
Syvyys paneelin takana
12,60mm
Kontaktin ajoitus
Ei-oikosulkeva (BBM)
Paneelin aukon mitat
Pyöreä - 10,20mm halk.
Virtaluokitus (ampeeria)
150mA (AC/DC)
Päätuotenumero
Jänniteluokitus – AC
60 V