KC43A30.001NPS
KC43A30.001NPS
Additional Requirements for Selecting a Switch
KC43A30.001NPS
DigiKeyn tuotenumero
EG1957-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KC43A30.001NPS
Kuvaus
SWITCH ROTARY 3POS 350MA 125V
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kierrettävät kytkimet 3 napainen 4P3T 350mA (AC) 125 VAC Paneelikiinnitys, Läpivientiaukko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
KC43A30.001NPS -mallit
Kategoria
Jänniteluokitus – AC
125 V
Valmistaja
E-Switch
Aktuaattorityyppi
Tasoitettu (6,35mm halk.)
Sarja
Aktuaattorin pituus
30,00mm
Pakkaustapa
Irtotavara
Asentokulma
30°
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Napojen lukumäärä
3
Kontaktin pintakäsittely
Hopea
Pykälät
Kiinteä
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys, Läpivientiaukko
Dekkien lukumäärä
1
Terminointityyppi
PC-kosketinnasta
Tappien lukumäärä dekkiä kohden
4
Syvyys paneelin takana
14,20mm
Piirit dekkiä kohden
4P3T
Paneelin aukon mitat
Pyöreä - 9,80mm halk.
Kontaktin ajoitus
Ei-oikosulkeva (BBM)
Päätuotenumero
Virtaluokitus (ampeeria)
350mA (AC)