RTAP41S10WFLSS
DigiKeyn tuotenumero
RTAP41S10WFLSS-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RTAP41S10WFLSS
Kuvaus
SWITCH ROTARY 10POS 150MA 60V
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kierrettävät kytkimet 10 napainen SP10T 150mA (AC/DC) 60 VAC Läpivientiaukko
Kategoria
Jänniteluokitus – AC
60 V
Valmistaja
C&K
Jänniteluokitus – DC
60 V
Sarja
Aktuaattorityyppi
Tasakärkiruuvimeisseli
Pakkaustapa
Pussi
Aktuaattorin pituus
Tasakorkea
Osan tila
Aktiivinen
Asentokulma
36°
Napojen lukumäärä
10
Kontaktin materiaali
Messinki
Pykälät
Kiinteä
Kontaktin pintakäsittely
Hopea
Dekkien lukumäärä
1
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tappien lukumäärä dekkiä kohden
1
Terminointityyppi
PC-kosketinnasta
Piirit dekkiä kohden
SP10T
Syvyys paneelin takana
12,60mm
Kontaktin ajoitus
Ei-oikosulkeva (BBM)
Päätuotenumero
Virtaluokitus (ampeeria)
150mA (AC/DC)