PX0695/10/63 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Bulgin
Varastossa: 682
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Bulgin
Varastossa: 76
Tekniset tiedot
Varastossa: 164
Assmann WSW Components
Varastossa: 0
Tehon tuontiliittimet Vastake, Naaraspistokkeet IEC 320-2-2/F Paneelikiinnitys, Pikakiinnike
PX0695/10/63
PX0695/10/63
Bulgin IEC Connectors Available at Digi-Key
PX0695/10/63
DigiKeyn tuotenumero
708-2640-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PX0695/10/63
Kuvaus
PWR ENT RCPT IEC320-2-2F PNL QC
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
PX0695/10/63 -mallit
Terminointi
Pikaliitin - 0,250" (6,3mm)
Paneelin aukon mitat
Suorakulmainen - 32,26mm x 24,77mm
Liittimen malli
IEC 320-2-2/F
Paneelin paksuus
0,039" (1,00mm)
Virtaluokitus - laiteliitäntä
10A
Hyväksyjä
CSA, ENEC, UL, VDE
Jänniteluokitus - laiteliitäntä
250VAC