PX0695/20/63
PX0695/20/63
Bulgin IEC Connectors Available at Digi-Key
PX0695/20/63
DigiKeyn tuotenumero
708-2641-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PX0695/20/63
Kuvaus
PWR ENT RCPT IEC320-2-2F PNL QC
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tehon tuontiliittimet Vastake, Naaraspistokkeet IEC 320-2-2/F Paneelikiinnitys, Pikakiinnike
Terminointi
Pikaliitin - 0,250" (6,3mm)
Paneelin aukon mitat
Suorakulmainen - 32,26mm x 24,77mm
Paneelin paksuus
0,079" (2,00mm)
Virtaluokitus - laiteliitäntä
10A
Jänniteluokitus - laiteliitäntä
250VAC