PX0695/15/63
PX0695/15/63
Bulgin IEC Connectors Available at Digi-Key
PX0695/15/63
DigiKeyn tuotenumero
708-1355-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PX0695/15/63
Kuvaus
PWR ENT RCPT IEC320-2-2F PNL QC
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tehon tuontiliittimet Vastake, Naaraspistokkeet IEC 320-2-2/F Paneelikiinnitys, Pikakiinnike
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PX0695/15/63 -mallit
Terminointi
Pikaliitin - 0,250" (6,3mm)
Paneelin aukon mitat
Suorakulmainen - 32,26mm x 24,77mm
Paneelin paksuus
0,059" (1,50mm)
Virtaluokitus - laiteliitäntä
10A
Jänniteluokitus - laiteliitäntä
250VAC