SRP2012TMA-2R2M
DigiKeyn tuotenumero
118-SRP2012TMA-2R2MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-SRP2012TMA-2R2MCT-ND - Cut Tape (CT)
118-SRP2012TMA-2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRP2012TMA-2R2M
Kuvaus
FIXED IND 2.2UH 2.5A 126 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2.2 µH Suojattu Induktori 2.5 A 126mOhm maks. 0806 (2016 metrinen) Litteä johto
Kategoria
Q taajuudella
10 @ 1MHz
Valm.
Taajuus - itseresonoiva
40MHz
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
1 MHz
Materiaali - ydin
Ominaisuudet
Litteä johto
Induktanssi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Toleranssi
±20%
Pakkaus / kotelo
0806 (2016 metrinen)
Virtaluokitus (ampeeria)
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Virta - saturaatio (Isat)
2,7A
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,047" (1,20mm)
Suojakuori
Suojattu
Päätuotenumero
DC-resistanssi (DCR)
126mOhm maks.