DFE2MCAH2R2MJ0L | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | DFE2MCAH2R2MJ0L |
Kuvaus | FIXED IND 2.2UH 1.4A 169 MOHM |
Valmistajan vakio toimitusaika | 21 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 2.2 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 1.4 A 169mOhm maks. 0806 (2016 metrinen) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Suojakuori Suojattu |
Valm. | DC-resistanssi (DCR) 169mOhm maks. |
Sarja | Luokitukset AEC-Q200 |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -40°C – 150°C |
Osan tila Aktiivinen | Induktanssitaajuus - testi 1 MHz |
Toleranssi ±20% | Koko/mitat 0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm) |
Virtaluokitus (ampeeria) | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,047" (1,20mm) |
Virta - saturaatio (Isat) 1,7A | Päätuotenumero |