DFE201612PD-2R2M=P2
DigiKeyn tuotenumero
490-18072-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-18072-1-ND - Cut Tape (CT)
490-18072-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DFE201612PD-2R2M=P2
Kuvaus
FIXED IND 2.2UH 1.2A 172 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2.2 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 1.2 A 172mOhm maks. 0806 (2016 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DFE201612PD-2R2M=P2 -mallit
Kategoria
Suojakuori
Suojattu
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
172mOhm maks.
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
1 MHz
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
0806 (2016 metrinen)
Induktanssi
Valmistajan laitepakkaus
0806
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,047" (1,20mm)
Virta - saturaatio (Isat)
1,7A