SRF3225TP-102Y
DigiKeyn tuotenumero
118-SRF3225TP-102YTR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-SRF3225TP-102YCT-ND - Cut Tape (CT)
118-SRF3225TP-102YDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRF3225TP-102Y
Kuvaus
CMC 8.2UH 1.5A 2LN 1 KOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
8.2 µH @ 100 kHz 2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 1 kOhms @ 100 MHz 1,5A DCR 100mOhm
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
1,5A
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
100mOhm
Sarja
Jänniteluokitus – DC
60V
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Voimajohto
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Korkeus (maks.)
0,094" (2,40mm)
Impedanssi taajuudella
1 kOhms @ 100 MHz
Pakkaus / kotelo
Vaakasuuntainen, 4 PC-anturaa
Induktanssi taajuudella
8.2 µH @ 100 kHz