SRF3225TP-501Y
DigiKeyn tuotenumero
118-SRF3225TP-501YTR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-SRF3225TP-501YCT-ND - Cut Tape (CT)
118-SRF3225TP-501YDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRF3225TP-501Y
Kuvaus
CMC 2.2UH 2A 2LN 500 OHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2.2 µH @ 100 kHz 2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 500 Ohms @ 100 MHz 2A DCR 100mOhm
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
2A
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
100mOhm
Sarja
Jänniteluokitus – DC
60V
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Voimajohto
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Korkeus (maks.)
0,094" (2,40mm)
Impedanssi taajuudella
500 Ohms @ 100 MHz
Pakkaus / kotelo
Vaakasuuntainen, 4 PC-anturaa
Induktanssi taajuudella
2.2 µH @ 100 kHz