MF-MSMF050/30X-2
DigiKeyn tuotenumero
118-MF-MSMF050/30X-2TR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-MF-MSMF050/30X-2CT-ND - Cut Tape (CT)
118-MF-MSMF050/30X-2DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MF-MSMF050/30X-2
Kuvaus
PTC RESETTABLE 0.5A 30V SMD 1812
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 30V 500 mA Ih Kiinnitys pintaan 1812 (4532 metrinen), kovera
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MF-MSMF050/30X-2 -mallit
Kategoria
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
150 mOhms
1.3 Ohms
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Jännite - maksimi
30V
Virta - pito (Ih) (maks.)
500 mA
Koko/mitat
0,181" pit. x 0,128" lev. (4,60mm x 3,24mm)
Virta - laukaisu (It)
1 A
Paksuus (maks.)
0,033" (0,85mm)
Virta - maks.
40 A