CDSOT23-T24LC
DigiKeyn tuotenumero
118-CDSOT23-T24LCTR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-CDSOT23-T24LCCT-ND - Cut Tape (CT)
118-CDSOT23-T24LCDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CDSOT23-T24LC
Kuvaus
TVS DIODE 24VWM 49VC SOT23-3
Tarkka kuvaus
49V Puristusliitin 12A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOT-23-3
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CDSOT23-T24LC -mallit
Kategoria
Teho - pulssin huippu
500W
Valm.
Syöttöjännitteen suojaus
Kyllä
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kapasitanssi taajuudella
5pF @ 1MHz
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
1
24V
Pakkaus / kotelo
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Jännite - läpilyönti (min)
26,7V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
49V
Päätuotenumero
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
12A (8/20µs)