4606X-102-472LF
DigiKeyn tuotenumero
4606X-2-472LF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
4606X-102-472LF
Kuvaus
RES ARRAY 3 RES 4.7K OHM 6SIP
Tarkka kuvaus
4,7k Ohm ±2% 300mW Teho per elementti Eristetty 3 tusverkot vastusryhmät ±100ppm/°C 6-SIP
EDA/CAD-mallit
4606X-102-472LF -mallit
Kategoria
Teho elementtiä kohden
300mW
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Piirin tyyppi
Eristetty
Resistanssi (ohmia)
4,7k
Koko/mitat
0,598" pit. x 0,098" lev. (15,19mm x 2,49mm)
Toleranssi
±2%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,200" (5,08mm)