4306R-102-472LF
DigiKeyn tuotenumero
4306R-102-472LF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
4306R-102-472LF
Kuvaus
RES ARRAY 3 RES 4.7K OHM 6SIP
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4,7k Ohm ±2% 300mW Teho per elementti Eristetty 3 tusverkot vastusryhmät ±100ppm/°C 6-SIP
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
4306R-102-472LF -mallit
Kategoria
Nastojen lukumäärä
6
Valmistaja
Bourns Inc.
Teho elementtiä kohden
300mW
Sarja
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Pakkaustapa
Putki
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Piirin tyyppi
Eristetty
Pakkaus / kotelo
6-SIP
Resistanssi (ohmia)
4,7k
Valmistajan laitepakkaus
6-SIP
Toleranssi
±2%
Koko/mitat
0,584" pit. x 0,085" lev. (14,83mm x 2,16mm)
Vastusten lukumäärä
3
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,195" (4,95mm)
Vastussuhteen siirtymä
50ppm/°C