3296W-1-203LF on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Bourns Inc.
Varastossa: 5 060
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Bourns Inc.
Varastossa: 4 235
Tekniset tiedot
Nidec Components
20 kOhms 0,5W, 1/2W PC-nastat Läpivientiaukko Trimmeripotentiometri Cermet 25.0 Kierros Yläpuolelta säädettävä
3296W-1-203LF
DigiKeyn tuotenumero
3296W-203LF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
3296W-1-203LF
Kuvaus
TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN TOP
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
3296W-1-203LF -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Pakkaustapa
Putki
Resistanssi
20 kOhms
Teho (wattia)
0,5W, 1/2W
Koko/mitat
Suorakulmainen - 0,375" x 0,190" pinta (9,53mm x 4,83mm)
Toleranssi
±10%