CT-94EW203 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Nidec Components
Varastossa: 300
Tekniset tiedot
20 kOhms 0,5W, 1/2W PC-nastat Läpivientiaukko Trimmeripotentiometri Cermet 18.0 Kierros Yläpuolelta säädettävä
CT-94EW203
DigiKeyn tuotenumero
563-CT-94EW203-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CT-94EW203
Kuvaus
TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN TOP
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CT-94EW203 -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Resistanssi
20 kOhms
Teho (wattia)
0,5W, 1/2W
Koko/mitat
Suorakulmainen - 0,378" x 0,189" pinta (9,60mm x 4,80mm)
Toleranssi
±10%