3296W-1-104LF
DigiKeyn tuotenumero
3296W-104LF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
3296W-1-104LF
Kuvaus
TRIMMER 100K OHM 0.5W PC PIN TOP
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 kOhms 0,5W, 1/2W PC-nastat Läpivientiaukko Trimmeripotentiometri Cermet 25.0 Kierros Yläpuolelta säädettävä
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
3296W-1-104LF -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Valmistaja
Bourns Inc.
Kierrosten lukumäärä
25.0
Sarja
Säädön tyyppi
Yläpuolelta säädettävä
Pakkaustapa
Putki
Resistiivinen materiaali
Cermet
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Resistanssi
100 kOhms
Terminointityyppi
PC-nastat
Teho (wattia)
0,5W, 1/2W
Koko/mitat
Suorakulmainen - 0,375" x 0,190" pinta (9,53mm x 4,83mm)
Toleranssi
±10%