SDI50-12-UD2-P5 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Bel Power Solutions
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Bel Power Solutions
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
12V 50 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka II) Sovitin Johto Tulo
CUI IEC 62368-1 Adapters | Digi-Key Daily
SDI50-12-UD2-P5
DigiKeyn tuotenumero
SDI50-12-UD2-P5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SDI50-12-UD2-P5
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 50W
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
SDI50-12-UD2-P5 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
150mW (maks.)
Valmistaja
Polarisaatio
Positiivinen keskitaajuus
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
Taso VI, CoC taso 2
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
0°C – 40°C
Käyttöalue
Eurooppa
Lähtöliitin
Pyöreä liitin, 2,1mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 9,5mm
Malli
Työpöytä (luokka II)
Johdon pituus
59" (1,50m)
Tulon tyyppi
Johto
Tuloliitin
IEC 320-C8
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
4,53" pit. x 2,09" lev. x 1,50" kork. (115,0mm x 53,0mm x 38,0mm)
Lähtöjännite
12V
Hyväksyjä
CB Scheme, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL
Virta - lähtö (maks.)
4,2A
Vakionumero
C22,2 No. 60950-1; 55024; 55032 luokka B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Teho (wattia)
50 W