SDI65-12-UD2-P5R on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Bel Power Solutions
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
12V 60 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka II) Sovitin Johto Tulo
CUI IEC 62368-1 Adapters | Digi-Key Daily
SDI65-12-UD2-P5R
DigiKeyn tuotenumero
SDI65-12-UD2-P5R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SDI65-12-UD2-P5R
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SDI65-12-UD2-P5R -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
210mW (maks.)
Valmistaja
Bel Power Solutions
Polarisaatio
Positiivinen keskitaajuus
Toimintalämpötila
0°C – 40°C
Käyttöalue
Eurooppa
Lähtöliitin
Pyöreä liitin, 2,1mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 9,5mm
Malli
Työpöytä (luokka II)
Johdon pituus
59" (1,50m)
Tulon tyyppi
Johto
Tuloliitin
IEC 320-C8
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
4,53" pit. x 2,09" lev. x 1,50" kork. (115,0mm x 53,0mm x 38,0mm)
Lähtöjännite
12V
Hyväksyjä
CB Scheme, CCC, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, RCM, UL
Virta - lähtö (maks.)
5A
Teho (wattia)
60 W