SDM65-12-UD2-P5 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Bel Power Solutions
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
12V 60 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka II) Sovitin Johto Tulo
SDM65-12-UD2-P5
DigiKeyn tuotenumero
SDM65-12-UD2-P5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SDM65-12-UD2-P5
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SDM65-12-UD2-P5 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
210mW (maks.)
Valmistaja
Bel Power Solutions
Polarisaatio
Positiivinen keskitaajuus
Sarja
Sovellukset
Lääketieteellinen
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
Taso VI
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
0°C – 40°C
Käyttöalue
Eurooppa
Lähtöliitin
Pyöreä liitin, 2,1mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 9,5mm
Malli
Työpöytä (luokka II)
Johdon pituus
59" (1,50m)
Tulon tyyppi
Johto
Tuloliitin
IEC 320-C8
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
4,69" pit. x 2,36" lev. x 1,42" kork. (119,0mm x 60,0mm x 36,0mm)
Lähtöjännite
12V
Hyväksyjä
CUL, PSE, TUV, UKCA, UL
Virta - lähtö (maks.)
5A
Vakionumero
C22,2 No. 60601-1; 55011 luokka B; 60601-1; 61000-3-2; 61000-3-3
Teho (wattia)
60 W