AWG28-16/G-1/300
DigiKeyn tuotenumero
AE16A-300-ND
123-AWG28-16/G-1/300-DS-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AWG28-16/G-1/300
Kuvaus
CBL RIBN 16COND 0.039 GRAY 300'
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Enter Number of Feet in Order Quantity - Flat Ribbon Cable Gray 16 Conductors 0.039" (1.00mm) Flat Cable
Kaapelin paksuus
0,035" (0,89mm)
Sarja
Kaapelin leveys
0,630" (16,00mm)
Pakkaustapa
Kela
Digi-Spool™, Jatkuva kela
Osan tila
Aktiivinen
Jännite
300 V
Toimintalämpötila
-10°C – 105°C
Johtimien lukumäärä
16
Pituus
300,0' (91,44m)
Eristyksen resistanssi
100MOhm
Johdon paksuus
28 AWG
Ensimmäinen johdinmerkki
Punainen
Johtimen säie
7 säiettä / 36 AWG