AWG28-16/G-1/300-R
DigiKeyn tuotenumero
AE16A-5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AWG28-16/G-1/300-R
Kuvaus
CBL RIBN 16COND 0.039 GRAY 5'
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Lattakaapelit Harmaa 16 Johdinta 0,039" (1,00mm) Litteä kaapeli 5,0' (1,52m)
Kategoria
Suojakuori
Suojaamaton
Kaapelin paksuus
0,035" (0,89mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Kaapelin leveys
0,630" (16,00mm)
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Jännite
300 V
Johtimien lukumäärä
16
Toimintalämpötila
-10°C – 105°C
Pituus
5,0' (1,52m)
Johdon paksuus
28 AWG
Eristyksen resistanssi
100MOhm
Johtimen säie
7 säiettä / 36 AWG