AWG28-16/G-1/300-R
DigiKeyn tuotenumero
AE16A-50-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AWG28-16/G-1/300-R
Kuvaus
CBL RIBN 16COND 0.039 GRAY 50'
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Lattakaapelit Harmaa 16 Johdinta 0,039" (1,00mm) Litteä kaapeli 50,0' (15,24m)
Kategoria
Suojakuori
Suojaamaton
Valm.
Vaipan väri
Sarja
Kaapelin paksuus
0,035" (0,89mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Kaapelin leveys
0,630" (16,00mm)
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Vaipan (eristyksen) materiaali
Polyvinyylikloridi (PVC)
Kaapelin tyyppi
Litteä kaapeli
Jännite
300 V
Johtimien lukumäärä
16
Toimintalämpötila
-10°C – 105°C
Jako
Luokitukset
UL-tyyli 2651
Pituus
50,0' (15,24m)
Johtimen materiaali
Kupari, Tinattu
Johdon paksuus
28 AWG
Eristyksen resistanssi
100MOhm
Johtimen säie
7 säiettä / 36 AWG