SRFG017-100
DigiKeyn tuotenumero
627-1084-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRFG017-100
Kuvaus
RF ANT 1.561/1.575GHZ FLAT 100MM
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1,561GHz, 1,575GHz, 1,602GHz BeiDou, Galileo, Glonass, GPS Litteä kytkentä RF-antennit 1,559GHz – 1,609GHz 4dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Liima
Kategoria
Raitojen lukumäärä
1
Valmistaja
Antenova
VSWR
1,45
Sarja
Paluuhäviö
-14dB
Pakkaustapa
Irtotavara
Vahvistus
4dBi
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Kaapeli - 100mm
RF-perhe/standardi
Navigointi
Terminointi
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Taajuusryhmä
UHF (1GHz – 2GHz)
Asennustyyppi
Liima
Taajuus (keskikohta/kaista)
1,561GHz, 1,575GHz, 1,602GHz
Korkeus (maks.)
0,006" (0,15mm)
Taajuusalue
1,559GHz – 1,609GHz