W3908B0100
DigiKeyn tuotenumero
553-W3908B0100-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
W3908B0100
Kuvaus
RF ANT 1.585GHZ FLAT PATCH ADH
Tarkka kuvaus
1,585GHz BeiDou, Galileo, Glonass, GPS Litteä kytkentä RF-antennit 1,56GHz – 1,61GHz 0,3dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Liima
Kategoria
Antennin tyyppi
Litteä kytkentä
Raitojen lukumäärä
1
Sarja
Paluuhäviö
-10dB
Pakkaustapa
Irtotavara
Vahvistus
0,3dBi
Teho - maksimi
3 W
RF-perhe/standardi
Navigointi
Ominaisuudet
Kaapeli - 100mm
Taajuusryhmä
UHF (1GHz – 2GHz)
Terminointi
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Taajuus (keskikohta/kaista)
1,585GHz
Asennustyyppi
Liima
Taajuusalue
1,56GHz – 1,61GHz