LT1460HCS3-2.5#TRMPBF
DigiKeyn tuotenumero
LT1460HCS3-2.5#TRMPBFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
LT1460HCS3-2.5#TRMPBFCT-ND - Cut Tape (CT)
LT1460HCS3-2.5#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LT1460HCS3-2.5#TRMPBF
Kuvaus
IC VREF SERIES 0.2% SOT23-3
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Sarja jänniteviite IC ±0,2% SOT-23-3
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LT1460HCS3-2.5#TRMPBF -mallit
Kategoria
Kohina - 0,1Hz – 10Hz
4ppmp-p
Valmistaja
Analog Devices Inc.
Kohina - 10Hz – 10kHz
4ppmrms
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Jännite - tulo
3,4V – 20V
Osan tila
Aktiivinen
Virta - syöttö
175µA
Referenssityyppi
Sarja
Toimintalämpötila
0°C – 70°C (TA)
Lähdön tyyppi
Kiinteä
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
2,5V
Pakkaus / kotelo
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Lähtövirta
40 mA
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-3
Toleranssi
±0,2%
Päätuotenumero
Lämpötilakerroin
20ppm/°C