MAX6035BAUR25+T
DigiKeyn tuotenumero
MAX6035BAUR25+TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
MAX6035BAUR25+TCT-ND - Cut Tape (CT)
MAX6035BAUR25+TDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MAX6035BAUR25+T
Kuvaus
IC VREF SERIES 0.5% SOT23-3
Tarkka kuvaus
Sarja jänniteviite IC ±0,5% SOT-23-3
EDA/CAD-mallit
MAX6035BAUR25+T -mallit
Kategoria
Kohina - 0,1Hz – 10Hz
21µVp-p
Valmistaja
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Kohina - 10Hz – 10kHz
20µVrms
Jännite - tulo
4,4V – 33V
Virta - syöttö
95µA
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
2,5V
Pakkaus / kotelo
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Lähtövirta
10 mA
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-3
Toleranssi
±0,5%
Päätuotenumero
Lämpötilakerroin
75ppm/°C