MAX6035AAUR25+T
DigiKeyn tuotenumero
MAX6035AAUR25+TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
MAX6035AAUR25+TCT-ND - Cut Tape (CT)
MAX6035AAUR25+TDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MAX6035AAUR25+T
Kuvaus
IC VREF SERIES 0.2% SOT23-3
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Sarja jänniteviite IC ±0,2% SOT-23-3
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MAX6035AAUR25+T -mallit
Kategoria
Kohina - 0,1Hz – 10Hz
21µVp-p
Valmistaja
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Kohina - 10Hz – 10kHz
20µVrms
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Jännite - tulo
4,4V – 33V
Osan tila
Aktiivinen
Virta - syöttö
95µA
Referenssityyppi
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Lähdön tyyppi
Kiinteä
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
2,5V
Pakkaus / kotelo
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Lähtövirta
10 mA
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-3
Toleranssi
±0,2%
Päätuotenumero
Lämpötilakerroin
30ppm/°C