L177SDBH25SOL2 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
TE Connectivity AMP Connectors
Varastossa: 428
Tekniset tiedot
Samankaltainen
TE Connectivity AMP Connectors
Varastossa: 832
Tekniset tiedot
Amphenol CS (FCI)
Varastossa: 258
Amphenol CS (FCI)
Varastossa: 245
Varastossa: 0
Varastossa: 157
Varastossa: 0
Varastossa: 320
25 napainen D-Sub Vastake, Naaraspistokkeet liitin
L177SDBH25SOL2
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L177SDBH25SOL2
DigiKeyn tuotenumero
L177SDBH25SOL2-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
L177SDBH25SOL2
Kuvaus
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
L177SDBH25SOL2 -mallit
Kategoria
Terminointi
Juotostina
Valm.
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Tinapinnoite
Sarja
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Pakkaustapa
Kaukalo
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
15,0µin (0,38µm)
Osan tila
Aktiivinen
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Liittimen malli
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Liittimen tyyppi
Vastake, Naaraspistokkeet
Jänniteluokitus
250V
Napojen lukumäärä
Väri
Musta
Rivien lukumäärä
2
Releen koskettimet
Stanssattu
Asennustyyppi
Dielektrinen materiaali
Kestomuovi, Lasitäytteinen
Kuoren koko, liitinasettelu
3 (DB, B)
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Kontaktin tyyppi
Signaali
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C