L717SDB25PC309 | |
|---|---|
DigiKeyn tuotenumero | L717SDB25PC309-ND |
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | L717SDB25PC309 |
Kuvaus | CONN D-SUB PLUG 25POS SOLDER CUP |
Valmistajan vakio toimitusaika | 18 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 25 napainen D-Sub Pistotulppa, Urosnastat liitin |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | L717SDB25PC309 -mallit |
Kategoria | Kuoren materiaali, pintakäsittely Teräs, Tinapinnoite |
Valm. | Kontaktin pintakäsittely Kulta |
Sarja | Kontaktin pintakäsittelyn paksuus 30,0µin (0,76µm) |
Pakkaustapa Kaukalo | Materiaalin syttyvyysluokitus UL94V-0 |
Osan tila Aktiivinen | Virtaluokitus (ampeeria) 3A |
Liittimen malli | Ominaisuudet Maadoitussisennykset |
Liittimen tyyppi Pistotulppa, Urosnastat | Jänniteluokitus 250V |
Napojen lukumäärä | Väri Musta |
Rivien lukumäärä 2 | Releen koskettimet Stanssattu |
Asennustyyppi | Dielektrinen materiaali Kestomuovi, Lasitäytteinen |
Kuoren koko, liitinasettelu 3 (DB, B) | Johdon paksuus 20 AWG |
Kontaktin tyyppi Signaali | Kontaktin materiaali Messinki |
Laipan ominaisuus Kotelo/kuori (kierteetön) | Toimintalämpötila -55°C – 105°C |