D25S24A6RL12LF on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
NorComp Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Amphenol CS (Commercial Products)
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
25 napainen D-Sub Vastake, Naaraspistokkeet liitin
D25S24A6RL12LF
DigiKeyn tuotenumero
D25S24A6RL12LF-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
D25S24A6RL12LF
Kuvaus
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
D25S24A6RL12LF -mallit
Kategoria
Terminointi
Juotospasta
Valm.
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Nikkelipinnoitettu
Sarja
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
30,0µin (0,76µm)
Osan tila
Aktiivinen
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Liittimen malli
Virtaluokitus (ampeeria)
5A per kosketin
Liittimen tyyppi
Vastake, Naaraspistokkeet
Ominaisuudet
Levyn ohjain
Napojen lukumäärä
Jänniteluokitus
300V
Rivien lukumäärä
2
Väri
Musta
Asennustyyppi
Dielektrinen materiaali
Nestekidepolymeeri (LCP), Lasitäytteinen
Kuoren koko, liitinasettelu
3 (DB, B)
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Kontaktin tyyppi
Signaali
Toimintalämpötila
-55°C