TJ0751530000G
TJ0751530000G
TJ0751530000G
DigiKeyn tuotenumero
TJ0751530000G-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TJ0751530000G
Kuvaus
TERM BLOCK PLUG 7POS 5.08MM
Tarkka kuvaus
7 paikkaa riviliitin Pistotulppa, Naaraspistokkeet 0,200" (5,08mm) 180° Vapaasti riippuva (linja)
Kategoria
Jännite - UL
300 V
Johdon paksuus tai alue - AWG
12-24 AWG
Sarja
Johdon paksuus tai alue - mm²
0,34-2,5mm²
Toimintalämpötila
-40°C – 115°C
Napojen lukumäärä
7
Ominaisuudet
Pitosalvat (johdoton puoli)
Napoja tasoa kohden
7
Ruuvin koko
M3
Jako
0,200" (5,08mm)
Vääntömomentti - ruuvi
0,56 Nm (5,0 Lb-In)
Johdon kuorimapituus
7-8mm
Terminointityyppi
Ruuvi
Kontaktin materiaali
Kupari
Kotelon materiaali
Kestomuovi
Virta - IEC
20A
Eristyksen korkeus
0,594" (15,09mm)
Jännite - IEC
300 V
Päätuotenumero
Virta - UL
20 A