Tuotteen V80751500000G kuvaa ei ole saatavana
V80751500000G
DigiKeyn tuotenumero
V80751500000G-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
V80751500000G
Kuvaus
TERM BLOCK PLUG 7POS 5.08MM
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
7 paikkaa riviliitin Pistotulppa, Urosnastat 0,200" (5,08mm) 180° Vapaasti riippuva (linja)
Kategoria
Jännite - UL
300 V
Valmistaja
Amphenol Anytek
Johdon paksuus tai alue - AWG
12-24 AWG
Sarja
Väri
Vihreä
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-40°C – 115°C
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin liitännän pintakäsittely
Tina
Tyyppi
Pistotulppa, Urosnastat
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Napojen lukumäärä
7
Ruuvin koko
M3
Napoja tasoa kohden
7
Vääntömomentti - ruuvi
0,45 Nm (4,0 Lb-In)
Tasojen lukumäärä
1
Johdon kuorimapituus
7-8mm
Jako
0,200" (5,08mm)
Kontaktin materiaali
Kupari
Johdon tuonti urosliittimeen
180°
Kotelon materiaali
Kestomuovi
Terminointityyppi
Ruuvi - lehtijousi, Johdinsuojus
Eristyksen korkeus
0,591" (15,00mm)
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Päätuotenumero
Virta - UL
20 A