Tuotteen V50751520000G kuvaa ei ole saatavana
V50751520000G
DigiKeyn tuotenumero
V50751520000G-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
V50751520000G
Kuvaus
TERM BLOCK RCPT 7POS 5.08MM
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
7 paikkaa riviliitin Vastake, Urosnastat 0,200" (5,08mm) DIN-kisko
Kategoria
Jännite - UL
300 V
Valmistaja
Amphenol Anytek
Johdon paksuus tai alue - AWG
12-30 AWG
Sarja
Väri
Vihreä
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-40°C – 115°C
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin liitännän pintakäsittely
Tina
Tyyppi
Vastake, Urosnastat
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Napojen lukumäärä
7
Ruuvin koko
M3
Napoja tasoa kohden
7
Vääntömomentti - ruuvi
0,5 Nm (4,4 Lb-In)
Tasojen lukumäärä
1
Johdon kuorimapituus
6-7mm
Jako
0,200" (5,08mm)
Kontaktin materiaali
Messinki
Terminointityyppi
Ruuvi - lehtijousi, Johdinsuojus
Kotelon materiaali
Kestomuovi
Asennustyyppi
DIN-kisko
Eristyksen korkeus
0,709" (18,00mm)
Virta - UL
12 A