AONS32100
DigiKeyn tuotenumero
785-1847-2-ND - Rullattu teippi (TR)
785-1847-1-ND - Cut Tape (CT)
785-1847-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AONS32100
Kuvaus
MOSFET N-CH 25V 73A/400A 8DFN
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 25 V 73A (Ta), 400A (Tc) 6,2W (Ta), 250W (Tc) Kiinnitys pintaan 8-DFN (5x6)
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
1,6V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
240 nC @ 10 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Osan tila
Aktiivinen
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
15200 pF @ 12.5 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
6,2W (Ta), 250W (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
25 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
8-DFN (5x6)
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
0,73mOhm @ 20A, 10V