0679L9100-01
DigiKeyn tuotenumero
5923-0679L9100-01TR-ND - Rullattu teippi (TR)
5923-0679L9100-01CT-ND - Cut Tape (CT)
5923-0679L9100-01DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0679L9100-01
Kuvaus
FUSE BRD MNT 10A 125VAC/VDC 2SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 A 125 V AC 125 V DC-sulake Levyn kannatin (ei patruunatyyppiset) Kiinnitys pintaan 2-SMD, neliöpäätylohko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
0679L9100-01 -mallit
Kategoria
Jänniteluokitus – DC
Valm.
Vasteaika
Nopea
Sarja
Pakkaus / kotelo
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
50A AC, 300A DC
Osan tila
Aktiivinen
Sulamisen I²t
25.7
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Hyväksyjä
AEC-Q200, cURus
Sulakkeen tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Virtaluokitus (ampeeria)
Koko/mitat
0,240" pit. x 0,100" lev. x 0,110" kork. (6,10mm x 2,54mm x 2,79mm)
Jänniteluokitus – AC
125 V
DC-resistanssi kylmänä
0.0066 Ohms