ATS-1149-C1-R0
DigiKeyn tuotenumero
ATS1511-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ATS-1149-C1-R0
Kuvaus
FULL BRICK HEATSINK 61X118X11.4M
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Jäähdytyslevy Full Brick DC/DC -muunnin Alumiini Yläkiinnitys
Kategoria
Muoto
Suorakulmainen, viistot rivat
Valm.
Pituus
2,402" (61,00mm)
Sarja
Leveys
4,646" (118,00mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Rivan korkeus
0,449" (11,40mm)
Osan tila
Aktiivinen
Lämpövastus, koneellinen ilmankierto
1,00°C/W @ 200 LFM