PAF600F24-28
DigiKeyn tuotenumero
285-1482-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PAF600F24-28
Kuvaus
DC DC CONVERTER 28V 600W
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 28V 21,5A 19V - 36V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PAF600F24-28 -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
600 W
Valm.
Jännite - erotus
1.5 kV
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Irtotavara
Ominaisuudet
Etäkäynnistys ja -sammutus, OCP, OVP
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Toimintalämpötila
-40°C – 100°C
Tyyppi
Eristetty moduuli
Tehokkuus
90%
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tulojännite (min.)
19V
Pakkaus / kotelo
Full Brick
Tulojännite (maks.)
36V
Koko/mitat
4,60" pit. x 2,40" lev. x 0,50" kork. (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Jännite - lähtö 1
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Aktiivinen jännitteettömänä
Virta - lähtö (maks.)
21,5A