PAF600F280-28/T
DigiKeyn tuotenumero
285-1485-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PAF600F280-28/T
Kuvaus
DC DC CONVERTER 16.8-33.6V 600W
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 16,8 – 33,6V 21,5A 200V - 400V Tulo
EDA/CAD-mallit
PAF600F280-28/T -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
600 W
Valm.
Jännite - erotus
3 kV
Toimintalämpötila
-40°C – 100°C
Tehokkuus
91%
Tulojännite (min.)
200V
Tulojännite (maks.)
400V
Koko/mitat
4,60" pit. x 2,40" lev. x 0,50" kork. (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Virta - lähtö (maks.)
21,5A