DB25-PL-25
DigiKeyn tuotenumero
2057-DB25-PL-25-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DB25-PL-25
Kuvaus
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Virtaluokitus (ampeeria)
1A
Osan tila
Aktiivinen
Takaosan väli
0,319" (8,10mm)
Liittimen malli
Ominaisuudet
Levyn lukitus, Maadoitussisennykset
Jänniteluokitus
250VAC
Laipan ominaisuus
Liitäntäpuoli, Naaraspuolinen ruuvin pidäte (4-40)
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C